Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Sketchup 2022 Eğitim Seti

Kursu al
sketchup Sketchup 2022 Eğitim Setiegitimseti

Sketchup 2022 Eğitim Seti ile mimari tasarımdan tutun, inşaat, ahşap işleri, film tasarımı, peyzaj tasarımı oyun tasarımı gibi çok çeşitli sektörlerde iş akışlarını ve yaratıcı konseptleri geliştirmek için kullanılabilir. Bu Eğitim Seti sketchup serilerinin tümüne hitap etmektedir.

Özetle fikrini görsel olarak iletmek isteyen herkes SketchUp 2022‘yi kullanabilir.Sketchup Programı basit araçları ile çok hızlı bir şekilde modelleme ve tasarım işlerinizi yapmanıza olanak tanıyan bir programdır.
Çok kolay yapısı ile sizlere en iyi şekilde modelleme ve tasarım yapmanızı sağlar. Bu kolay modelleme ve detaylandırma teknikleri sizin 3d projelerinizi rahatlıkla yapmanıza olanak tanır.

Sketchup 2022 Eğitim Seti  ile ilk önce kullanım kolaylıklarını daha sonra modelleme ile ilgili detayları öğreneceksiniz.

Sketchup 2022 Eğitim Seti

Sketchup kullanmamızdaki en büyük avantajlardan birisi kullanım kolaylığıyla beraber esnek yapısı plugin çeşitliliği ve Mimari Modellemedeki hızlı modelleme unsurlarını bir arada bulundurmasıdır.

Dünya çapında 2016 yılında firmanın açıkladığı 35 milyon (şu an 2 katı) kullanıcı sayısı ile Dünyada en fazla kullanılan 3d programlar arasındadır.

Mimarlar, inşaat, mühendislik, iç mimarlık, peyzaj mimarisi, kentsel planlama, oyun tasarımı, film ve sahne oluşturan sanatçılar ile öğrenci ve eğitimciler gibi birçok insan 3d tasarımlar oluşturmak için sketchup programını kullanmaktadır.

Bir fikri görsel olarak iletmek isteyen herkes potansiyel bir sketchup kullanıcısıdır.Sketchup ile istediğiniz alanları modelleyerek, hayata geçirebilirsiniz.

Sketchup Özellikleri

3D modeller, 3d proje ve 2D Proje çizimleri için detaylı araçlar sunması.Katman yöneticisi ve modelleme araçlarını sunması.Doku, ışık efektleri ve Animasyonlar gibi bazı araçların içerisinde standart gelmesi.Kolay kullanım, öğrenim süresinin kısa olmasıHataların çok kolay düzeltilebilmesi, tadilat için en iyi çözümleri sunmasıMimari Görselleştirme ve Mimari tasarımda en çok tercih edilen program olması

Sketchup Sistem İhtiyacı ?

Sketchup 2022 Eğitim Setini kullanırken en basit haliyle laptoplarınızda direk olarak öğrenmeye başlayabilirsiniz.

3D programlar arasında Laptop’larınızda bile kasılmadan kolaylıkla modelleme yapabileceğiniz bir programdır.

Yakın zamanda çıkmış olan tablet desteği ile beraber hem tabletlerinizde hemde android cihazlarınızda dosyalarınızı açıp müşterinize sunum yapabilirsiniz.

Sketchup Kullanımını Temelden başlayarak orta düzeye kadar bir çok komutları öğreneceksiniz.
Yeni Başlayan herkes için üst düzey anlatımla Sketchup programını öğrenmek isteyen herkes için.

İlk yorumu yazan olun.

Merhaba 👋

× Nasıl Yardımcı olabilirim ?