Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

SSS


3D Eğitim Setleri sitemizin amacı, sizlere en deneyimli ağızdan en kaliteli içerikleri sunmaktır. Özellikle sitemizin amacı olan, en pratik ve en kolay haliyle sizlere 3d programların ve render motorlarının içeriklerini sizlere öğretmektir. Eğitim içeriklerinin anlatımları , en kolay ve yalın haliyle sizlere sunmaktır.

Eğitim içerikleri en son çıkmış 3d programların ve render motorlarının içeriklerini sizlere başlangıç – sonuç ilişkisine bağlı olarak sunan ve içerikler hazırlanırken en can alıcı noktaları sizlere anlatacak şekilde hazırlanmıştır.

Bir Programın veya birden fazla render motoru üzerinde tecrübe kazanmak için en az 10 yıllık bir deneyim gerekmektedir.Bir eğitim setinin hazırlanması için o içeriğin kullanıcı tarafından uzun yıllar kullanılması ve bu konuda bir çok test ve deneme yapılması gerekmektedir.

Deneyimli uzmanlarımız sayesinde, sizlere en kaliteli içerikleri vermek için çalışıyoruz.

Özellikle piyasa üzerinde birden fazla render motorunu kullanan deneyimli uzman bulmak zordur. Sitemizde ki avantajlardan biride budur. Uzmanlarımızın bir den fazla render motorunu kullanma beceresine sahiptir.

Bir diğer konuda takıldığınız kısımlar için WhatsApp hattı üzerinden kolaylıkla sistem’e ulaşabilirsiniz ve sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

3d eğitim setleri Sıkça Sorulan Sorular kısmımız da , 3D Eğitim Setlerimizi alan Arkadaşlarımızın sormuş sorular ve ilk defa bu sayfaya bakıyorsanız kafanızdaki soru işaretlerinin cevaplarını bulacaksınız.

Tüm İçerik

Bu sitede hangi 3D eğitim setleri bulunuyor?

3D Eğitim Setleri sitemizde sizler için bir çok render motoru hakkında sizlere kaliteli içerikler sunuyoruz.
İçeriklerimiz şunlardır ;
Enscape Eğitim Setleri
D5 Render Eğitimleri
Unreal Engine Eğitim Seti

Sketchup Vray Eğitim Setleri
Twinmotion Eğitim Setleri
Sketchup Eğitim Setleri ile Sizler için , gece gündüz demeden Tecrübelerimizi aktardığımız bu 3d eğitim setleri sitesi ile, başarıya tahmin ettiğinizden daha kısa sürede ulaşacaksınız.

3D Eğitim setleri hangi yazılımlarla uyumlu?

Sizler için hazırladığımız eğitim setleri video formatında olduğu için tüm bilgisayar , telefon ve tabletlerden izleyebilirsiniz.

3D Eğitim setleri hangi seviyelerde kullanıcılara hitap ediyor (başlangıç, orta, ileri)?

Eğitim Setlerimiz başlangıç ve orta seviyelere hitap etmektedir.İleri seviye eğitim setleri konusunda daha önceden yazdığımız gibi , ileri seviye için öncelikle 3d temel eğitim setlerinin çok iyi öğrenilmesi gerekmektedir. İleri seviye eğitim seti demek aslında tüm eğitim setlerinin izlendikten sonra kişininin kendi amaçlarına doğru kendi ilerlemesini sağlamasıdır.

3D Eğitim setleri video dersleri mi yoksa yazılı eğitim materyalleri mi içeriyor?

3d Eğitim Setleri kurs açıklamaları kısmında yazılı olarak sizlere kurs içeriğini vermektedir. 3d Eğitim Setlerinin Kurs Anlatımları Video dersler halinde anlatılmaktadır.

3D Eğitim setlerinin fiyatları ne kadar?

3D Eğitim setlerinin fiyatları Ana sayfamızda https://www.3degitimsetleri.com/
kısmında sizlere görsellerin alt kısımda gösterilmiştir. Eğitim setleri sizlerin kaliteli anlatıma ulaşmanız için , özel günlerde ve belirli günlerde sürekli indirime girmektedir.

Eğitim setlerinin indirilmesi mi yoksa çevrimiçi izlenmesi mi gerekiyor?

Sitemizde derslerimiz online olarak internetin olduğu her alanda izlenebilir. İnternet sorunu olan kullanıcılarımız için özel olarak indirme sunulmaktadır.Bu sadece internet sıkıntısı yaşayan kullanıcılarımız için geçerlidir.

Eğitim setleri için herhangi bir ön koşul var mı?

Eğitim setleri için Temel bazda bilgisayar kullanım bilgisine ihtiyacınız olabilir. Çünkü programların indirilmesi ve kurulumları temel bigisayar eğitimine ihtiyaç duymaktadır. Bunun dışında kullandığınız bilgisayarın orta seviye ve üzerinde bir donanıma ihtiyacı vardır. 3D Programlar ve Render Motorları ile Mimari Tasarım yapacağınız zaman , sistem ihtiyaçlarından dolayı bilgisayar sisteminin biraz iyi olmasında fayda vardır. Bu durum öğrenmenizi hızlandırır ve rahat hareket imkanı sunar.

Sitede bulunan eğitim setlerine ilişkin kullanıcı yorumları veya incelemeleri var mı?

Ana sayfamızda , eğitim görsellerinin alt kısmında kullanıcıların daha önce satın almış olduğu 3d eğitim setleri yorumlarını bulabilirsiniz.

3D Eğitim Setlerin Süresi ne kadar ?


3D Eğitim Setleri en minimum 1 yıl süresinde sitemizde kalmaktadır. Yani en azami olarak bu zaman bırakılmıştır. Render Motorları ve 3D programların sürekli güncel sürümlerinin çıkması ,eğitim setlerinin sürekli güncellenmesi ve eski sürümlerin 1 sene boyunca sitemizde kalmasını sağlar.


Eğitim Setlerini aldıktan sonra ne kadar süre sonra aktif olmaktadır ?

3d Eğitim setlerini aldıktan ve ödemeyi yaptıktan sonra kısa bir süre sonra aldığınız kurs hemen aktif olmaktadır.Bazen internet yavaşlama durumundan dolayı aktifleşmede bazı zamanlarda yavaşlama olabilir. Ödeme kısmındaki numaradan direk WhatsApp üzerinden veya direk telefonla arayarak kursun aktifleşmesi için bilgi verebilirsiniz.

Yeni 3D Eğitimler ne kadar süreyle gelmektedir ?

Yeni Eğitim Setleri Render Motorlarının güncelleme süresine göre çıkmaktadır. Mesela bir eğitim seti 3.3 sürümü ile hazırlandıysa ve diğer sürüm arasında bir fark yoksa yeni eğitim seti çıkmaz. Eğer 3.3 sürümü ile 3.5 sürümü arasında farklar varsa , yeni sürüm için hazırlık yapılır ve 1 ay içinde yeni sürüm çıkarılır.Kısaca ara sürümler yerine çok büyük değişiklikler olan ana sürümlerde yeni setler çekilmektedir.

Eğitim Setleri Kimler Tarafından hazırlanmaktadır ?

Eğitim Setleri 3d görselleştirme alanında yıllarca çalışma yapmış kişiler tarafından özenle hazırlanmaktadır. Eğitimciler bu alanda en az 10 senelik zamanı doldurmuş , tecrübe kazanmış kişilerdir.

2014 -2015 Yılında Chaos Grup (Vray Üreticisi) bünyesinde Yazılımların test aşamalarında çalışmış, eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

3D Eğitim Setleri Nasıl İzleniyor ?

3D Eğitim setleri , hangi kursu satın aldıysanız o kurs kendi kullanıcı hesabınıza aktifleştirilir. Bu aktifleştirmeden sonra içerik kısmı online olarak videoları izleyebilirsiniz.
Videolar kendi hesabınızdaki Kurslarım kısmından görüntülenir ve ordan tüm aldığınız 3d eğitim setlerini görebilirsiniz.

Videolar harici , birebir kişiye özel ders veriliyor mu ?

Sitede bulunan online videolar haricinde, eğer isterseniz Zoom üzerinden özel ders verilerek uzmanlaşmak istediğiniz program üzerinden özel eğitim alabilirsiniz.İletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

3D Eğitim Setleri Fiyatları Nasıl Düzenleniyor ?

3D Eğitim Setleri fiyatları, özel günler ve her ayın belirli günleri indirim yapılarak kullanıcıların eğitim setlerini daha kolay ulaşmaları sağlanmaktadır.

3d tasarımcıların kullandığı en faydalı yazılımlar nelerdir ?

3D tasarımcılar, farklı endüstrilerde çalışabilirler, bu nedenle kullanabilecekleri yazılımlar da farklılık gösterir. Ancak genel olarak, 3D tasarımcıların kullandığı en faydalı yazılımlar şunlardır:

  1. Autodesk Maya: Film, video oyunları, animasyon ve endüstriyel tasarım için kullanılan bir yazılımdır. Karmaşık 3 boyutlu modeller oluşturmak ve animasyonlu sahneler hazırlamak için idealdir.
  2. Autodesk 3ds Max: Oyun geliştirme, mimari tasarım, ürün tasarımı ve film endüstrisi için kullanılan bir yazılımdır. Karmaşık 3 boyutlu modelleme, animasyon ve görselleştirme işlemleri için kullanılır.
  3. Cinema 4D: Animasyon, endüstriyel tasarım, reklamcılık ve film endüstrisi için kullanılan bir yazılımdır. Yüksek kaliteli 3 boyutlu grafikler oluşturmak ve animasyonlu sahneler hazırlamak için kullanılır.
  4. Blender: Film, video oyunları ve reklamcılık gibi birçok endüstri için kullanılan açık kaynaklı bir 3D tasarım yazılımdır. Yüksek kaliteli 3 boyutlu grafikler oluşturmak, animasyonlar yapmak ve hatta oyunlar geliştirmek için kullanılır.
  5. SolidWorks: Mühendislik, ürün tasarımı ve endüstriyel tasarım için kullanılan bir yazılımdır. Parça tasarımı, montaj, analiz ve 3 boyutlu modellerin oluşturulması için kullanılır.
  6. ZBrush: Film, video oyunları, endüstriyel tasarım ve heykeltıraşlık için kullanılan bir yazılımdır. Karmaşık 3 boyutlu modeller oluşturmak için kullanılır ve yüksek detaylarda çalışma yapmak için idealdir.
  7. Houdini: Film, video oyunları ve reklamcılık gibi endüstrilerde kullanılan bir yazılımdır. Dinamik efektler, animasyonlu sahneler ve karmaşık 3 boyutlu modelleme işleri için kullanılır.
  8. SketchUp: Mimarlık, iç tasarım ve ürün tasarımı için kullanılan bir yazılımdır. Kolay kullanımı ve hızlı tasarım işlemleri sayesinde tercih edilir.
  9. Modo: Film, video oyunları, endüstriyel tasarım ve reklamcılık gibi endüstrilerde kullanılan bir yazılımdır. 3 boyutlu modelleme, animasyon ve görselleştirme işlemleri için kullanılır.
  10. Rhino: Endüstriyel tasarım, mimarlık ve takı tasarımı gibi alanlarda kullanılan bir yazılımdır. Karmaşık geometriler ve organik formların oluşturulması içinMerhaba 👋

× Nasıl Yardımcı olabilirim ?