Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

3Dsmax Dosyalarını Sketchup Programına Sorunsuz Çevirme

3Dsmax Dosyalarını Sketchup Programına Sorunsuz Çevirme
3dsmax to sketchup
3dsmax to sketchup

3Dsmax Dosyalarını Sketchup Programına Sorunsuz Çevirme ile beraber, daha önce bir çok işlemden geçirdiğiniz 3dsmax den sketchup!a dosya çevirme işlemlerini, çok kısa bir sürede yapabileceksiniz.
3Dsmax Dosyalarını Sketchup Programına Sorunsuz Çevirme işlemi yaparak popüler formatlar için kendinize arşiv oluşturabilirsiniz.

3ds max dosyaları her zaman sketchup kullanıcıları için büyük bir sorun olmuştur.Bu sorunu ortadan kaldırmak için lindale firmasının çıkarmış olduğu Transmutr isimli eklenti bu işi kolaylıkla yapmaktadır.
Bu Eğitim setinde sizlere eklentinin kolaylıklarını anlatarak, 3ds max dosyalarınızın sketchup programına nasıl aktarılması gerektiğini gösterdik.

3Dsmax Dosyalarını Sketchup Programına Sorunsuz Çevirme işlemleri genel olarak 3dsmax dosyalarının yüksek kapasiteli dosya boyutlarından dolayı zorlu bir süreçtir.
Transmutr eklentisi ile kullanım özelliklerini göstererek, 3dsmax dosyalarını sketchup formatına kolaylıkla çevirebilirsiniz.

3Dsmax Dosyalarını Sketchup Programına Sorunsuz Çevirme konusunda hangi formatlar ?


3ds , obj , stl , fbx , dae
formatlarını çok kısa bir sürede hızlı bir şekilde model ayrımı olmadan sketchup programına çevirebiliyorsunuz.

Hangi model dosyası olursa olsun, çevirme işlemini sorunsuz bir şekilde yaparak, sketchup programında kullanabilirsiniz.
3d modelleri çevirme esnasında poligon yoğunluğunu, yönünü, ölçeğini ve kaplama gibi önemli özelliklerini ayarlayabiliyorsunuz.

Bu ayarladığınız ön ayarlar, sketchup içinde kullanılan popüler render motorlarının kaplamalarında ön tanımlı olarak gelmektedir.

 

Bu eğitim ile beraber, daha önce bir çok işlemden geçirdiğiniz 3dsmax den sketchup!a dosya çevirme işlemlerini, çok kısa bir sürede yapabileceksiniz.
3ds , obj , stl , fbx , dae formatlarını çok kısa bir sürede hızlı bir şekilde model ayrımı olmadan sketchup programına çevirebiliyorsunuz.

İlk yorumu yazan olun.

Merhaba 👋

× Nasıl Yardımcı olabilirim ?