Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Sketchup 2023 Eğitim Seti – Böyle bir anlatım yok !

sketchup 2023 egitim

Sketchup 2023 Eğitim Seti ile mimari tasarımdan tutun, inşaat, ahşap işleri, film tasarımı, peyzaj tasarımı oyun tasarımı gibi çok çeşitli sektörlerde iş akışlarını ve yaratıcı konseptleri geliştirmek için kullanılabilir. Bu Eğitim Seti sketchup serilerinin tümüne hitap etmektedir.

Eğitim Seti sonuçları baştan modelleme ve arayüzü kavrama aynı zamanda enscape render motoru ile sonuca gitmeyi hedefler.,

 

Özetle fikrini görsel olarak iletmek isteyen herkes SketchUp 2023‘yi kullanabilir.
Sketchup Programı basit araçları ile çok hızlı bir şekilde modelleme ve tasarım işlerinizi yapmanıza olanak tanıyan bir programdır.
Çok kolay yapısı ile sizlere en iyi şekilde modelleme ve tasarım yapmanızı sağlar. Bu kolay modelleme ve detaylandırma teknikleri sizin 3d projelerinizi rahatlıkla yapmanıza olanak tanır.

Sketchup 2023 Eğitim Seti


Sketchup
kullanmamızdaki en büyük avantajlardan birisi kullanım kolaylığıyla beraber esnek yapısı plugin çeşitliliği ve Mimari Modellemede ki hızlı modelleme unsurlarını bir arada bulundurmasıdır.

Dünya çapında 2016 yılında firmanın açıkladığı 35 milyon (şu an 2 katı) kullanıcı sayısı ile Dünyada en fazla kullanılan 3d programlar arasındadır.

Mimarlar, inşaat, mühendislik, iç mimarlık, peyzaj mimarisi, kentsel planlama, oyun tasarımı, film ve sahne oluşturan sanatçılar ile öğrenci ve eğitimciler gibi birçok insan 3d tasarımlar oluşturmak için sketchup programını kullanmaktadır.

Bir fikri görsel olarak iletmek isteyen herkes potansiyel bir sketchup kullanıcısıdır.Sketchup ile istediğiniz alanları modelleyerek, hayata geçirebilirsiniz.


Sketchup 2023 Özellikleri

3D modeller, 3d proje ve 2D Proje çizimleri için detaylı araçlar sunması.Katman yöneticisi ve modelleme araçlarını sunması.Doku, ışık efektleri ve Animasyonlar gibi bazı araçların içerisinde standart gelmesi.Kolay kullanım, öğrenim süresinin kısa olmasıHataların çok kolay düzeltilebilmesi, tadilat için en iyi çözümleri sunması Mimari Görselleştirme ve Mimari tasarım da en çok tercih edilen program olması.


Sketchup 2023  Sistem İhtiyacı ?

Sketchup 2023 Eğitim Setini kullanırken en basit haliyle laptoplarınızda direk olarak öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Sketchup 2023 Eğitim Seti

İlk yorumu yazan olun.

Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın

Merhaba 👋

× Nasıl Yardımcı olabilirim ?