Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

D5 Render Mutfak Gerçekçi Eğitim Seti

Kurs 365 gün boyunca mevcut
Kursu al
d5 render mutfak

D5 Render mutfak Eğitim Seti ile kaliteli ve gerçekçi render eğitimini izleyeceksiniz.
Son yıllarda popüler olamaya başlayan D5 render içerisinde barındırdığı ray tracing teknolojisi ile üst düzey renderlar almaktadır.
Aynı zamanda gerçek zamanlı animasyonlar ve görselleştirmeler yapmanıza imkan vermektedir.

Yapay zeka ve Ray tracing
 teknolojisinin size yardımcı olması sebebiyle işinizi daha kısa sürede hallederek zamandan tasarruf sağlamanız mümkündür.

Ray tracing ışın izleme olarak adlandırılan temelinde gerçek hayattaki ışığın hareketlerinin sanal bir ortamda taklit edilmesi olarak açıklanabilmektedir.

D5 Mutfak render eğitim setinde , gerçek hayattaki ışığın hareketlerinin yapay zekâ ile sanal ortamda öngörülerek ve hesaplanarak gerçekleştirildiği ray tracing teknolojisi 3 boyut kavramına ve render kavramına farklı bir sayfa açılmasına sebep olmaktadır.

 

d5 render mutfak egitimi

D5 Render Mutfak Eğitim Seti Neden tercih edilmeli ?

D5 Render Eğitim Seti , D5 render motorunun içerdiği ışın izleme teknolojisini kullanabilmek için bazı gereksinimlere ihtiyaç duyulmaktadır.
Bu gereksinimlerden ilki orta üst seviye ekran kartlarıdır. Bu ekran kartları içerisinde ray tracing desteğini barındıran ekran kartları olmalıdırlar.

D5 render ray tracingi barındıran ekran kartları ile uyumlu çalışarak ray tracing teknolojisinden oldukça iyi şekilde faydalanmaktadır.

Mimari görseller hazırlarken mimari ve kaplamalar dışında kalan kısmın da en iyi şekilde gözükmesini sağlayan d5 render, gölgelerin ve ışıkların en iyi şekilde konumlandırılmasını sağlayarak neredeyse gerçeğinden ayırt edilemeyecek animasyonlar yapmayı sağlamaktadır.

d5 render, gölgelerin ve ışıkların en iyi şekilde konumlandırılmasını sağlayarak neredeyse gerçeğinden ayırt edilemeyecek 3d görselleştirme yapmayı sağlamaktadır.

d5 render mutfak
d5 render mutfak

D5 Render Mutfak Eğitim Seti için neler gereklidir ?

D5 render için azami olarak rtx 2060 ekran kartınızın olduğuna emin olunuz.

D5 render da çalışacak olan ekran kartları şunlardır. RTX serisi tüm ekran kartlarıdır.

Nvidia GeForce RTX ekran kartı listelerinde en azami RTX 2060 ve şu an piyasada bulunan en üst düzey olan 4090Tİ ekran kartlarında rahatlıkla çalışmaktadır. 

rtx 2060 -rtx 2070 – rtx 2080 – rtx 3050ti – rtx 3060 – rtx 3070 – rtx 3070ti – rtx 3080 – rtx 3080ti – rtx 3090 kısaca isminin başında RTX yazan tüm ekran kartlarında çalışır.

D5 Render Eğitim Setini
 almadan önce ekran kartınızın RTX olduğuna emin olunuz.

Nvidia GeForce RTX ekran kartı listelerinde en azami RTX 2060 ve şu an piyasada bulunan en üst düzey olan 4090 ekran kartlarında rahatlıkla çalışmaktadır.  rtx 2060 -rtx 2070 – rtx 2080 – rtx 3050ti – rtx 3060 – rtx 3070 – rtx 3070ti – rtx 3080 – rtx 3080ti – rtx 3090 kısaca isminin başında RTX yazan tüm ekran kartlarında çalışır.
D5 Render Eğitim Seti , D5 render motorunun içerdiği ışın izleme teknolojisini kullanabilmek için bazı gereksinimlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gereksinimlerden ilki orta üst seviye ekran kartlarıdır. Bu ekran kartları içerisinde ray tracing desteğini barındıran ekran kartları olmalıdırlar. D5 render ray tracingi barındıran ekran kartları ile uyumlu çalışarak ray tracing teknolojisinden oldukça iyi şekilde faydalanmaktadır.

İlk yorumu yazan olun.

Merhaba 👋

× Nasıl Yardımcı olabilirim ?