Sketchup da Modelle 3Dsmax de Render Al

sketchup 3dmax render

Sketchup da Modelle 3Dsmax de Render Al

Bu eğitim setimiz  “Sketchup da modelle , 3dsmax de render al“ sloganıyla yola çıkan bir eğitim setidir.Sketchup içerisinde modellemiş olduğunuz yapıyı , 3dsmax programı içerisine göndererek orada 3dsmax’in nimetlerinden faydalanmayı hedefleyen ve kaliteli render alma aşamalarını adım adım gösteren bir eğitim içeriğidir.

Sketchup da Modelle 3Dsmax de Render Al Eğitim seti içerik bilgileri

Eğitim seti içerik bilgisi: Sketchupda modellenmiş tasarımın, 3dsmax olanakları (hız,arazi boyama,detaylı kaplama,gerçekçi ışık vb) kullanarak kaliteli görsel alma aşamaları.
Eğitim setinde kullanılan modelin render kalitesi ve ambiansında aldığı Ödüller: Cgsociety gallery ödülü ,  Cgstudyo Sanat Galerisi Ödülü,Vray World Editör seçimi
Hedef Kitle: Orta derece kullanıcılar ve üst düzey de bilgi sahibi olmak isteyenler için. (sketchup kullanıcıların daha farklı bir anlayışla,kaliteli render almalarını kolaylaştırıcı bir settir)
Dosyaların gönderimi: Dosyaların gönderimi gmail adresinize link olarak gelecektir.İndirme işleminin ardından hemen izlemeye başlayacaksınız.
Dosya indirme boyutu: 1.85 gb en düşük internet bağlantısı ile 2 saat gibi bir sürede rahatlıkla indirebilirsiniz.
Süre: Toplam anlatım süresi 4 saat 58 dk’dır.

Sketchup Model 3dsmax vray render eğitim seti kimlere hitap ediyor ?

Bu set kendini bir kademe daha ileri taşımak isteyen hem sketchup vray kullanıcılarına hemde 3dsmax kullanıcılarına hitap etmektedir.
Hem 3dsmax içerisindeki render ve bitki yeteneklerini görmek için ideal bir 3d eğitim setidir.
Aynı zamanda 3dsmax programının , sketchup model dosyalarını hızlı bir şekilde içeri alarak , render ve kaplama konusundaki hızını bu eğitim setiyle izleyeceksiniz.

Bu Eğitim Tam Size Göre !  Sketchup Vray İç Mekan Eğitimi

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir