Hakkımızda

ufuk sen

3D Eğitim Setleri sitesi, yıllar içerisinde hem projelendirme alanında hemde programları kullanım aşamasında, edindiğimiz bilgileri sizlere aktardığımız bir eğitim platformudur.

İsmim Ufuk ŞEN , 1979 Ankara Doğumluyum.1997 Eylül ayından beri İnşaat , Mimari ve 3D sektörü ile iç içeyim.

Hayatımın her alanında bir şeyler öğrenme ve öğretme hissi ile dolu olduğumu, ilgi alanlarımın içerisinde olan konuları çok hızlı bir şekilde kavradığımı söylemek isterim.

Kendimi geliştirmek ve bir şeyler öğrenmek, en büyük ilkelerimden biridir. İkinci en önemli ilkem ise; bu öğrendiklerimi insanlara anında yansıtmaktır.

Bilgi paylaşım esasına dayalı zihniyet ile etrafımdakileri ve kendimi geliştirmek isterim. Her insanın öğrenme ve kendini geliştirme yetisinin olduğuna inanıyorum. Aynı zamanda öğrenme ve kendini geliştirme isteği, her insanda birer uzuv gibi olmalı.

Nasıl ki yeme, içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihtiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek gidermeliyiz. Hangi çalışma grubuna bağlı olursak olalım, hangi çalışma sahasında olursak olalım, bu çalışma ve bir şeyler üretme ilkesi, herkes için sabit bir kural olmalıdır.

Bu sitede görselleştirme sürecini artırmaya yarayacak ve size ilham verecek kaynak ve bilgiler paylaşılacaktır. Ücretli ve Ücretsiz 3D Eğitim setleri ile kendinizi geliştirebileceksiniz.

Aynı zamanda, ekibimizde kendini geliştirmiş kişilerden bu site içeriğinde 3d eğitim setleri bulacaksınız.

Kullanıcı çalışmaları ve yeni haberler için bu kısımdan bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla..