Sketchup Vray Next Eğitim Seti
Eğitimi Satın Al
Paylaş
3D Görselleştirme Uzmanı
Süre: Full İçerik 8.5 Saat

 

sketchup vray next 1024x585 - Sketchup Vray Next Eğitim Seti

Merhaba Arkadaşlar, yeni Sketchup Vray Next Eğitim Setimizi sizlerle buluşturuyoruz. Yeni Sketchup Vray Eğitim setinde çok gelişmiş özellikler bulunmaktadır. Firma en iyi sürümün bu olduğunu ve 4 yıllık bir çalışmanın ürünü olduğunu belirtiyor.

Bizlerde kullanımlarımız sonucu en iyi sürümün bu olduğuna karar verdik. Bu yüzden bu sürüm (Sketchup Vray Next) ile ilgili en iyi içeriği sizlere hazırladık.

Sketchup Vray Next Eğitim Seti İçerik listesi

Sketchup Vray Next İçerik listesini tam anlamıyla görmek için aşağıdaki videoyu izlemeniz yeterlidir. Sizlere detaylı bir şekilde eğitim seti içerisinde bulunan detayları gösterdik.

* Eğitim Seti Tam 8.5 Saatlik detaylı içerik ile donatılmıştır.
* İç mekan ve Dış Mekan artı olarak photohosop düzenlemeleri ile anlatılmıştır.
* Teknik Destek için Özel gruba sahiptir. Takıldığınız kısımlar ve çalışma yorumları için özel grubunu kullanabileceksiniz. 
* Download içeriğinde istediğin videoyu indirebilir, çalışma dosyalarını kullanabilirsiniz.
* Eğitim içeriğiyle beraber kaplama ve HDRI dosyaları yardımcı olarak gönderilecektir.

Sketchup Vray Next Eğitim Seti Render sonuçları

Aşağıdaki albümden Sketchup Vray Next Eğitim seti içerisindeki çalışma sonuçlarına bakabilirsiniz. Hem iç mekan hemde dış mekan olmak üzere bir çok kaplama sonuçlarınıda set içerisinde bulacaksınız.

Takıldığınız kısımlar için açmış olduğumuz özel facebook grubu sayesinde, anında soru cevap şeklinde problemlerinize çözüm üretiyoruz.

Sketchup Vray Next Yenilikleri

Sketchup Vray Next arayüz olarak farklılıklar oluşturuyor, ama en önemlisi hızı ve stabilitesi ve aşağıda eklediğim önemli özellikler.

Bu maddeler çekirdekte çok önemli ve Next’e geçiş için en önemli unsurlar.
Firma 4 yıldır Sketchup için Arge yapıyor ve en iyi sürümün bu olduğunu belirtiyor.

* CPU – GPU ile hızlı render, bu daha önce kötüydü, özellikle Sketchup Vray Next 4.10 ile (en son gelen güncelleme) çok hızlı oldu.
* Yeni gelen denoiser NVIDIA AI Denoiser geldi. Noisleri giderip daha net görüntüler için.Kısa zamanda en net görüntüler.
* Dışarıdan model ve Bitki sorunu kalmadı, 3dsmax vray ağaçlarını bitkilerini ve sahnelerini sorunsuz bir şekilde içeri alıp , render hızını etkilemeden render alabiliyorsunuz.
* Daha detaylı kaplama için, kolaylaştırılmış parametreler.
* Paketleme sistemi, sketchup vray sahnenizi paketleme sistemi ile her tür ayarı ve dosyadaki tüm ayarları ile farklı pc lerde render alabilirsiniz.Önceden paketleme sistemi olmadan herşeyi tek tek tanıtmak gerekiyordu.
Aslında özellik çok , render motorunun geliştirilmesi hataların giderilmesi, kararlı çalışmanın artılması ve eğitim setinde anlatılan bir çok konu ile Sketchup Vray Next içerisindeki yenilikleri bulacaksınız.

Bu Eğitim Tam Size Göre !  Sketchup da Modelle 3Dsmax de Render Al