Sketchup da Modelle 3Dsmax de Render Al
Eğitimi Satın Al
Paylaş
3D Görselleştirme Uzmanı
Süre: 4 saat 58 dk

Bu eğitim setimiz  “Sketchup da modelle , 3dsmax de render al“ sloganıyla yola çıkan bir eğitim setidir.Sketchup içerisinde modellemiş olduğunuz yapıyı , 3dsmax programı içerisine göndererek orada 3dsmax’in nimetlerinden faydalanmayı hedefleyen ve kaliteli render alma aşamalarını adım adım gösteren bir eğitim içeriğidir.

3D Eğitim seti içerik bilgileri

Eğitim seti içerik bilgisi: Sketchupda modellenmiş tasarımın, 3dsmax olanakları (hız,arazi boyama,detaylı kaplama,gerçekçi ışık vb) kullanarak kaliteli görsel alma aşamaları.
Eğitim setinde kullanılan modelin render kalitesi ve ambiansında aldığı Ödüller: Cgsociety gallery ödülü ,  Cgstudyo Sanat Galerisi Ödülü,Vray World Editör seçimi
Hedef Kitle: Orta derece kullanıcılar ve üst düzey de bilgi sahibi olmak isteyenler için. (sketchup kullanıcıların daha farklı bir anlayışla,kaliteli render almalarını kolaylaştırıcı bir settir)
Dosyaların gönderimi: Dosyaların gönderimi aşağıdaki mail adresine göndereceğim hesap numarasına ücreti yatırdıktan sonra, gmail adresinize link olarak gelecektir.İndirme işleminin ardından hemen izlemeye başlayacaksınız.
Dosya indirme boyutu: 1.85 gb en düşük internet bağlantısı ile 2 saat gibi bir sürede rahatlıkla indirebilirsiniz.
Süre: Toplam anlatım süresi 4 saat 58 dk’dır.