Corona render İç ve dış mekan Eğitim Seti
Eğitimi Satın Al
Paylaş
3D Görselleştirme Uzmanı
Süre: 8.5 Saat

Bu Corona render İç ve dış mekan Eğitim Seti içerisinde  render motorunun en iyi özelliklerini ve kaliteli görsel aşamalarını izleyeceksiniz. Bu eğitim seti corona içerisindeki mimari görselleştirme de kullanılan tüm özellikler ile detaylandırılmıştır. 

Neden Corona Render Motoru ?

Corona Render , Vray render motoruna kıyasla daha az ayar ile daha hızlı sonuca gideceğiniz bir render motorudur. Her özelliği kendi içerisinde bulunduran bir komplike yapısı sayesinde kullanıcılardan iyi not almıştır. Bu yüzden hızlı ve kaliteli işler için en ideal render motoru ünvanını elinde bulundurmaktadır.

Eğitim seti dolu dolu iç mekan ve dış mekan corona render içeriklerini anlatmaktadır. Bu içeriklerle beraber corona render eğitim setinin kullanıcılara özel facebook grubu sayesinde , Corona render Eğitim setiyle ilgili her tür soruyu sorup cevap alabileceksiniz. Kullanıcılar bu eğitim setine ait grupta sorularını bizlere yönelterek kendilerini geliştirmektedirler.

Corona Render Tanıtım Filmi

Aşağıda hazırlamış olduğumuz eğitim seti için tanıtım filmini izleyebilirsiniz. Tüm özellikleri ile beraber, hem test aşamaları hemde kaliteli görsele nasıl ulaşacağınızı bu eğitim setinde anlattık.
Aşağıda eğitim seti ile ilgili detaylı tanıtım videosunu mutlaka izleyiniz.

Aşağıda Corona render Eğitim Seti çalışma sonuçlarını bulabilirsiniz. Sketchup , 3dsmax ve diğer program kullanıcılarını kapsamaktadır.

Bu Eğitim Tam Size Göre !  Lumion 6 Eğitim Seti